Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /var/www/akademia/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 367
Zapowiedź: warsztaty fotograficzne Puszcza Mariańska


Mamy zaszczyt ogłosić, że najbliższe warsztaty Akademii Wizytującej w Puszczy Mariańskiej poprowadzi:

Maciej Majchrzak - Operator filmowy. W 2006 Maciej Majchrzak ukończył wydział operatorski łódzkiej Szkoły Filmowej, gdzie dziś jest asystentem profesora Witolda Sobocińskiego. W 2003 na festiwalu Camerimage otrzymał Srebrna Kijankę za film "Anabiosis". Jego film "Pętla" był prezentowany w Kodak Showcase for New Talents na 59-tym festiwalu w Cannes w 2006 roku. W 2005 na Next Rell Film Festival w Nowym Jorku otrzymał nagrodę specjalną za zdjęcia do filmu "Smuga Cienia". Był również brązowym finalistą festiwalu reklamowego Epika w 2006 w kategorii zdjęcia za reklamę społeczna "Dywan" dla Centrum Wolontariatu z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. W 2008 zrealizował w Rosji na Syberii swój debiut fabularny "Czeluskin" w reżyserii Michała Bulika, w którym w głównej roli wystąpił Piotr Adamczyk. Jest również autorem zdjęć do seriali: "Naznaczony", "M jak Miłość" oraz "Do wesela się zagoi". Pracował jako operator filmów reklamowych dla marek takich jak Orange, mBank Giełda Papierów Wartościowych, Fundacja TVN wymieniając tylko niektóre. Doświadczenie jako operator kamery zdobywał pracując m. in. z Billem Butlerem przy filmie fabularnym "Limousine" w reżyserii Jeroma Dassier'a oraz serialach: "Oficerowie", "Fala zbrodni", "Kryminalni" i wielu innych oraz przy filmach reklamowych.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy w sobotę 23.02.13 na godz. 10:00 w gościnne progi Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wykonanych przez siebie zdjęć (mogą być w formie cyfrowej) oraz - w miarę możliwości - aparatów fotograficznych.

Do zobaczenia!