Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /var/www/akademia/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 367
Jak ożywić życie kulturalno-artystyczne w Puszczy Mariańskiej

Jak ożywić życie kulturalno-artystyczne w Puszczy Mariańskiej?

aga 02Już w najbliższą sobotę 10.XI.2012 uczestnicy warsztatów odbywających się w L.O. im. Cz. Tańskiego w Puszczy Mariańskiej będą poznawać tajniki animacji kultury pod przewodnictwem prowadzącej zajęcia choreograf, pedagog, absolwentki Akademii Ruchu i Tańca, a także Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym i Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej w Krakowie - Agnieszki Szymańskiej-Kierlandczyk.
"Warsztat SAMOGRAJ rozwija zdolności artystyczne i twórczą wyobraźnię uczestników dzięki metodom aktywizującym, opartym na tańcu, zadaniach dramowych, pracy z tekstem i plastykoterapii. To mój autorski projekt, kształtowany jest na bieżąco, dzięki kreatywności uczestników. Warsztat kończy się wspólną etiudą lub zbiorem etiud , które można nagrać, jeżeli uczestnicy wyrażą na to zgodę".

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych w sobotę 10.XI.2012 na godz. 10! Czekamy na Was w L.O. im. Cz. Tańskiego!

Do zobaczenia!

*warsztat rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10:00; zapewnione wyżywienie w formie przerw kawowych oraz obiadu; uczestnicy proszeni są o wygodne odzienie.