Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /var/www/akademia/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 367
Koniec świata! Koniec sztuki!

 

 

Przyłącz się do akcji!

 

Instalacja multimedialna Koniec Sztuki, grupy artystycznej The End od Art / Artur Krajewski, Marta Olbryś, Anita Kot, Samanta Stuhr, Andrzej Kokosza, Piotr Florek/ stanęła 15 marca 2013 r. w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, na ul. Miodowej 22/24. Gościła wcześniej na Dworcu Centralnym i warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie spotkała się z ciepłym przyjęciem. Przez miesiąc będzie można przyjść i posłuchać, na 10 monitorach, ponad 100 interesujących osób z Polski i ze świata, które zgodziły się wziąć udział w projekcie i wypowiedzieć się na temat Sztuki, jej roli w naszym życiu, a także jej ewentualnego końca.

 

Jeśli Świat się skończy, skończy się wszystko. Sztuka również? A może nie? Czy wyobrażaliście sobie kiedykolwiek, że nadejdzie taki dzień, w którym okaże się, że malarstwo, fotografia, grafika, muzyka, moda, film, teatr, literatura, rzeźbiarstwo i wiele innych dziedzin sztuki zniknie z naszego życia? Jeśli tak, to do dzieła!

 

Przyłączcie się do naszej akcji i pokażcie jak wyobrażacie sobie Koniec Sztuki. Zasady są proste – wystarczy wysłać do nas pracę obrazującą Koniec Sztuki – może to być przekaz symboliczny, metaforyczny, dosłowny. Na Wasze prace czekamy do 15 kwietnia 2013, wysyłajcie je w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – mogą to być nagrania audiowizualne, fotografie, grafiki, rysunki, teksty – co Wam przyjdzie do głowy.

 

Pamiętajcie, aby wraz z pracą wysłać swoje imię i nazwisko.

 

Wasze prace będziemy publikować na stronie www.koniecsztuki.pl, oraz na kanałach social media - a najlepsze z nich trafią na wystawę, którą zaprezentujemy we wrześniu w trakcie V edycji Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk w Żyrardowie w 2013 r i w Galerii MDK Łazienkowska.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wirtualnej zabawie dotyczącej Końca Sztuki – wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, które znajdują się w Ankiecie Kulturalnej...

 

Do Dzieła!

 

To nie koniec! To początek!